(0432) 69-97-66
(068) 507-70-40
(073) 029-79-12
Chania
Chania
Chania
Chania
Chania
Chania
Chania
Chania
Chania

ЖБК «БАРСЬКИЙ» ПРОПОНУЄ КВАРТИРИ В НОВОМУ ЖИТЛОВОМУ МАСИВІ «РАДУГА»

Наша компанія не стоїть на місці, ми завжди прагнемо до вдосконалення у всіх сферах нашої діяльності, спрямованої на створення та впровадження комфортного життя для Вас!

Наша мета - побудувати будинок мрії. Для цього ми використовуємо взагалі новий для українського ринку підхід в будівництві, застосовуючи нові сучасні матеріали, створюючи тепло і затишок у Вашому домі.

Новий житловий комплекс «РАДУГА» знаходиться в затишному і пристосованому для комфортного життя районі міста Вінниця.

Ми піклуємося про навколишній світ, Ваше здоров'я і здоров'я оточуючих, тому будуємо абсолютно з екологічно чистих і якісних матеріалів, з дотриманням всіх правил і норм.

Наша мета: Забезпечити нових жителів мікрорайону комфортними квартирами в екологічно чистому районі.

Ми прагнемо допомогти Вам заощадити час і зусилля, отримати якісні послуги і втілити в життя Ваші побажання і мрії!

ЖБК «БАРСЬКИЙ»
МИ ВТІЛЮЄМО ВАШІ БАЖАННЯ В РЕАЛЬНІСТЬ!

Характеристики об'єкта

м. Вінниця, Барське шосе

Опалення індивідуальне газове

Зовнішні стіни, керамічні
блоки «Кератерм»

Утеплювач – «Бетоль»

 

Внутрішні перестінки – газоблок

Централізоване міське водопостачання та каналізація

Вікна металопластикові, 5-ти камерний
профіль, 2-х камерний стеклопакет з
енергозберігаючим склом

Конструкція даху скатна
Покрівля – металочерепиця

ДО ВІДОМА

Шановні асоційовані члени ЖБК звертаємося до Вас з  інформацією, що стосується нашої спільної з Вами діяльності пов’язаної із створенням комфортних й безпечних умов проживання для наших родин.

Користуючись можливістю ЖБК вкотре хоче нагадати Вам, що діяльність нашого кооперативу будується лише на принципах законності та суворого додержання всіх стандартів у сфері будівництва.

Перед початком спорудження нашого  з Вами житла нами було отримано всі дозвільні документи органів державної влади, що підтверджується Деклараціями про початок виконання будівельних робіт. Окрім того, як Вам відомо три будинки нами успішно вже було введено в експлуатацію де наразі проживають щасливі новосели, тривають роботи по упорядкуванню прилеглої території біля даних будинків.

Однак, все частіше нами виявляються факти, щодо дискредитації діяльності нашого ЖБК з боку третіх осіб, на наш погляд дані дії спрямовані виключно на дестабілізацію будівельної ситуації на нашому масиві. Так, починаючи будівництво, свідками чого Ви всі є, на нашому масиві фактично був нікому не потрібний пустир, однак станом на 2017 рік на даній земельній ділянці все більше й більше створюються об’єкти інфраструктури, що значно підвищує вартість наших помешкань  та перспективність території .З огляду на викладене, деякі особи всіляко бажають ( в тому числі поширюючи недостовірну інформацію) дискредитувати наш ЖБК з метою знецінення об’єктів що нами з Вами вже створені та і тих  що будуються.

З огляду на викладене просимо Вас не звертати увагу на будь яку негативну інформацію стосовно діяльності  нашого ЖБК.

ЗАКРИТИ